PRIVAATSUSPOLIITIKA

Teie privaatsus on meie jaoks äärmiselt oluline.

Hinge Harmoonia MTÜ asub aadressil:

Kadri tee 2-8, Tallinn 10127, Eesti

Hinge Harmoonia MTÜ poliitika on austada teie privaatsust kõigi andmete suhtes, mida võime koguda oma veebisaidi kasutamise käigus.

See privaatsuspoliitika kehtib veebisaidile www.hingeharmoonia.eu (edaspidi "meie", "me" või "www.hingeharmoonia.eu").

Austame teie privaatsust ja oleme pühendunud isikuandmete kaitsele, mida võite meile veebisaidi kaudu esitada. Oleme vastu võtnud selle privaatsuspoliitika (edaspidi "Privaatsuspoliitika"), et selgitada, milliseid andmeid võib meie veebisaidil koguda, kuidas me neid andmeid kasutame ja millistel juhtudel võime neid andmeid kolmandatele osapooltele avaldada. See Privaatsuspoliitika kehtib ainult nende andmete suhtes, mida me kogume veebisaidi kaudu, ja see ei kehti meie teiste allikate kaudu kogutud andmete kohta.

Käesolev Privaatsuspoliitika koos meie veebisaidil avaldatud tingimuste ja tingimustega sätestab üldised reeglid ja poliitika, mis reguleerivad teie veebisaidi kasutamist. Sõltuvalt teie tegevustest meie veebisaidil võib teil paluda nõustuda täiendavate tingimustega.

 • Veebisaidi külastajad

Nagu enamik veebisaitide operaatoreid, kogub Hinge Harmoonia MTÜ mitte isiklikku teavet, mida tavaliselt teevad veebilehitsejad ja serverid, näiteks veebibrauseri tüüp, keele eelistus, viitav veebisait ning iga külastaja päringu kuupäev ja kellaaeg. Hinge Harmoonia MTÜ eesmärk mitte isikliku teabe kogumisel on paremini mõista, kuidas Hinge Harmoonia MTÜ külastajad kasutavad oma veebisaiti. Aeg-ajalt võib Hinge Harmoonia MTÜ avaldada mitte isiklikku teavet kokkuvõttes, näiteks avaldades aruande oma veebisaidi kasutamise trendide kohta.

Hinge Harmoonia MTÜ kogub ka potentsiaalselt isiklikku teavet, näiteks Interneti-protokolli (IP) aadresse sisse logitud kasutajate ja kasutajate kohta, kes jätsid kommentaare http://www.hingeharmoonia.eu blogipostituste kohta. Hinge Harmoonia MTÜ avaldab sisse logitud kasutajate ja kommentaatorite IP-aadresse ainult samades olukordades, kus ta kasutab ja avaldab isikuandmeid, nagu allpool kirjeldatud.

 • Isikuandmete kogumine

Mõned Hinge Harmoonia MTÜ veebisaidi külastajad valivad suhelda Hinge Harmoonia MTÜ-ga viisil, mis nõuab Hinge Harmoonia MTÜ-l isikuandmete kogumist. Hinge Harmoonia MTÜ kogutava teabe hulk ja tüüp sõltub suhtlemise olemusest. Näiteks palume külastajatel, kes registreeruvad blogi jaoks aadressil http://www.hingeharmoonia.eu, esitada kasutajanimi ja e-posti aadress.

 • Turvalisus

Teie isikuandmete turvalisus on meile oluline, kuid pidage meeles, et interneti teel edastamise meetod või elektrooniliseks salvestamiseks meetod pole 100% turvaline. Kuigi me püüame kasutada kaubanduslikult aktsepteeritavaid vahendeid teie isikuandmete kaitseks, ei saa me selle absoluutset turvalisust garanteerida.

 • Reklaamid

Meie veebisaidil kuvatavaid reklaame võivad kasutajatele edastada reklaamipartnerid, kes võivad seadistada küpsiseid. Need küpsised võimaldavad reklaamiserveril tuvastada teie arvuti iga kord, kui nad saadavad teile veebis reklaami, et koguda teavet teie või teie arvutit kasutavate teiste isikute kohta. See teave võimaldab reklaamivõrgustikel muu hulgas kuvada sihitatud reklaame, mille nad usuvad olevat teile kõige huvitavamad. See Privaatsuspoliitika hõlmab küpsiste kasutamist Hinge Harmoonia MTÜ poolt ega hõlma küpsiste kasutamist reklaamijate poolt.

 • Lingid välis veebisaidile.

Meie teenus võib sisaldada linke välis veebisaitidele, mida me ei opereeri. Kui klõpsate kolmanda osapoole lingile, suunatakse teid selle kolmanda osapoole veebisaidile. Soovitame tungivalt kontrollida iga veebisaidi privaatsuspoliitikat ja tingimusi, mida külastate.

Meil puudub kontroll, ega võta vastutust kolmanda osapoole saitide, toodete või teenuste sisu, privaatsuseeskirjade või tavade eest.

www.hingeharmoonia.eu kasutab Google AdWordsit märkimiseks.                                                                                       

Kasutab asutab varasematele külastajatele reklaamimiseks kolmandate osapoolte veebisaitidel (kaasa arvatud Google) reklaamiteenuseid.

See võib tähendada, et reklaamime varasematele külastajatele, kes pole meie veebisaidil teatud ülesannet täitnud, näiteks võtnud meiega ühendust päringu esitamiseks. See võib olla reklaam Google'i otsingutulemuste lehel või saidil Google'i Display Networkis. Kolmandad osapooled, sealhulgas Google, kasutavad küpsiseid reklaamide põhjal, mis põhinevad kellegi eelnevatel külastustel. Muidugi kasutatakse kogutud andmeid vastavalt meie enda privaatsuspoliitikale ja Google'i privaatsuspoliitikale.

Saate seada oma eelistused, kuidas Google teile reklaamib, kasutades Google Adi eelistuste lehte, ja soovi korral saate huvipõhise reklaami täielikult küpsiste sätete või brauseri pistikprogrammi abil alatiseks keelata.

 • Kindla isiku tuvastatavate andmete kaitse

Hinge Harmoonia MTÜ avaldab potentsiaalselt isiku tuvastatavaid ja isikut tuvastavaid andmeid ainult neile oma töötajatele, lepingulistele partneritele ja seotud organisatsioonidele, kes (i) peavad selle teabe töötlemiseks olema teadlikud ja (ii) on nõustunud seda teistele mitte avaldama. Mõned neist töötajatest, lepingulistest partneritest ja seotud organisatsioonidest võivad asuda väljaspool teie kodumaad; Hinge Harmoonia MTÜ veebisaidi kasutamisega annate nõusoleku selle teabe edastamiseks neile. Hinge Harmoonia MTÜ ei rendi ega müü potentsiaalselt isiku tuvastatavaid ja isikut tuvastavaid andmeid kellelegi. Välja arvatud meie töötajad, lepingulised partnerid ja seotud organisatsioonid, nagu eespool kirjeldatud, avaldab Hinge Harmoonia MTÜ potentsiaalselt isiku tuvastatavaid ja isikut tuvastavaid andmeid ainult vastuseks kohtumäärusele, kohtuotsusele või muule valitsusasutuse taotlusele või kui Hinge Harmoonia MTÜ usub heas usus, et avaldamine on mõistlikult vajalik Hinge Harmoonia MTÜ, kolmandate osapoolte või avalikkuse vara või õiguste kaitsmiseks.

Kui olete http://www.hingeharmoonia.eu registreeritud kasutaja ja olete esitanud oma e-posti aadressi, võib Hinge Harmoonia MTÜ teile aeg-ajalt saata e-kirja, et teavitada teid uutest funktsioonidest, küsida teie tagasisidet või hoida teid kursis Hinge Harmoonia MTÜ ja meie toodetega toimuva kohta. Peamiselt kasutame oma blogi sellise teabe edastamiseks, nii et eeldame, et hoiame selle tüüpi e-kirju minimaalselt. Kui saadate meile taotluse (näiteks klienditoe e-kirja või ühe meie tagasiside mehhanismide kaudu), jätame endale õiguse selle avaldamiseks, et aidata meil teie taotlust selgitada või sellele vastata või aidata teistel kasutajatel. Hinge Harmoonia MTÜ võtab kõik mõistlikud meetmed, et kaitsta potentsiaalselt isiku tuvastatavate ja isikut tuvastatavate andmete volitamata juurdepääsu, kasutamise, muutmise või hävitamise eest.

 • Koondstatistika

Hinge Harmoonia MTÜ võib koguda statistikat veebisaidi külastajate käitumise kohta. Hinge Harmoonia MTÜ võib selle teabe avalikult avaldada või anda seda teistele. Siiski ei avalda Hinge Harmoonia MTÜ teie isikut tuvastavaid andmeid.

 • Küpsised

Selleks et rikastada ja täiustada teie veebikogemust, kasutab Hinge Harmoonia MTÜ "küpsiseid", sarnaseid tehnoloogiaid ja teenuseid, mida pakuvad teised isikupärastatud sisu kuvamiseks, asjakohase reklaami kuvamiseks ja teie eelistuste salvestamiseks teie arvutisse.

Küpsis on teavejada, mille veebisait salvestab külastaja arvutisse ja mille külastaja brauser annab veebisaidile iga kord, kui külastaja naaseb. Hinge Harmoonia MTÜ kasutab küpsiseid, et aidata Hinge Harmoonia MTÜ-l tuvastada ja jälgida külastajaid, nende kasutamist http://www.hingeharmoonia.eu ja nende veebisaidi juurdepääsu eelistusi. Hinge Harmoonia MTÜ külastajad, kes ei soovi küpsiseid oma arvutisse salvestada, peaksid enne Hinge Harmoonia MTÜ veebisaitide kasutamist seadistama oma brauserid küpsiste tagasilükkamiseks, kuid sellel võib olla tagajärg, et teatud Hinge Harmoonia MTÜ veebisaidi funktsioonid ei pruugi korralikult toimida.

Jätkates meie veebisaidi sirvimist, muutmata oma küpsiste sätteid, tunnustate ja nõustute käesolevalt Hinge Harmoonia MTÜ küpsiste kasutamisega.

 • E-kaubandus

Need, kes tegelevad tehingutega Hinge Harmoonia MTÜ-ga - Hinge Harmoonia MTÜ teenuste või toodete ostmise teel, palutakse esitada täiendavat teavet, sealhulgas vajadusel isiklik ja finantsteave, mis on vajalik külastaja suhtlemise eesmärgi täitmiseks Hinge Harmoonia MTÜ-ga. Igas sellises juhtumis kogub Hinge Harmoonia MTÜ sellist teavet ainult niivõrd, kuivõrd see on vajalik või sobilik külastaja suhtlemise eesmärgi täitmiseks Hinge Harmoonia MTÜ-ga. Hinge Harmoonia MTÜ ei avalda isikut tuvastavaid andmeid muul viisil kui allpool kirjeldatud. Ja külastajad saavad alati keelduda isikut tuvastava teabe esitamisest, kuid selle tagajärjel võib neil olla takistusi teatud veebisaidiga seotud tegevuste osas.

  Tingimused

  Tere tulemast Hinge Harmoonia MTÜ-sse

  Käesolevad tingimused kirjeldavad Hinge Harmoonia MTÜ veebisaidi http://www.hingeharmoonia.eu kasutamise eeskirju ja eeskirju.

  Hinge Harmoonia MTÜ asub aadressil: Kadri tee 2-8, Tallinn 10127, Eesti

  Sellele veebisaidile sisenedes eeldame, et nõustute nende tingimustega täielikult. Ärge jätkake Hinge Harmoonia MTÜ veebilehe kasutamist, kui te ei nõustu kõigi sellel lehel toodud tingimustega. Nende tingimuste, privaatsusavalduse ja lahti ütlemise teatise ning kõigi või kõigi lepingute kohta kehtib järgmine terminoloogia: "Klient", "Teie" ja "Teie" viitavad teile, isikule, kes külastab seda veebisaiti ja nõustub ettevõtte tingimuste ja tingimustega. "Ettevõte", "Meie ise", "Meie", "Meie" ja "Meie" viitab meie ettevõttele. "Pool", "Pooled" või "Meie" viitab nii kliendile kui ka meile endile. Kõik tingimused viitavad pakkumisele, vastuvõtmisele ja makse tasumisele, mis on vajalikud meie kliendi abistamise protsessi läbiviimiseks kõige sobivamal viisil, kas ametlike kindla kestusega kohtumiste või muul viisil, et täita selgesõnaliselt Kliendi vajadused ettevõtte poolt välja toodud teenuste/toodete osutamisel vastavalt Eestis kehtivale õigusele. Ülaltoodud terminoloogia või muude sõnade mis tahes kasutamist ainsuses, mitmuses, suurtähtedes ja/või ta või need on asendatavad ja seega viitavad samale.  Kasutame küpsiseid. Hinge Harmoonia MTÜ veebilehte kasutades nõustute küpsiste kasutamisega vastavalt Hinge Harmoonia MTÜ privaatsuspoliitikale. Enamik tänapäevaseid interaktiivseid veebisaite kasutab küpsiseid, et saaksime iga külastuse kohta kasutajaandmeid hankida. Meie saidi mõnes osas kasutatakse küpsiseid, et võimaldada selle ala funktsionaalsust ja seda külastavate inimeste jaoks kasutusmugavust. Mõned meie sidusettevõtted/reklaamipartnerid võivad samuti kasutada küpsiseid. Litsents Kui ei ole märgitud teisiti, kuuluvad Hinge Harmoonia MTÜ-le ja/või selle litsentsiandjatele kogu Hinge Harmoonia MTÜ materjali intellektuaalomandi õigused. Kõik intellektuaalomandi õigused on kaitstud. Saate vaadata ja/või printida lehti saidilt http://www.hingeharmoonia.eu isiklikuks kasutamiseks vastavalt käesolevates tingimustes sätestatud piirangutele.

  Te ei tohi: Avalda uuesti http://www.hingeharmoonia.eu materjali

  Müüge, rentige või all-litsentsige materjale saidilt http://www.hingeharmoonia.eu

  Paljundage, kopeerige või kopeerige materjali saidilt http://www.hingeharmoonia.eu

  Levitada Hinge Harmoonia MTÜ sisu edasi (välja arvatud juhul, kui sisu on spetsiaalselt edasilevitamiseks tehtud).

  Hüperlink meie sisule Järgmised organisatsioonid võivad meie veebisaidile linkida ilma eelneva kirjaliku nõusolekuta:

  Valitsusagentuurid;

  Otsingumootorid;

  Uudiste organisatsioonid;

  Veebikataloogide levitajad, kui nad meid kataloogis loetlevad, võivad linkida meie veebisaidile samal viisil, kui nad hüperlinkivad teiste loetletud ettevõtete veebisaitidele; ja kogu süsteemi akrediteeritud ettevõtted, välja arvatud mittetulundusühingute, heategevuslike ostukeskuste ja heategevuslike raha kogumisrühmade pakkumine, mis ei tohi linkida meie veebisaidile. Need organisatsioonid võivad linkida meie kodulehele, väljaannetele või muule veebisaidi teabele, kui link: (a) ei ole mingil viisil eksitav; (b) ei viita ekslikult siduva poole ja selle toodete või teenuste sponsorlusele, toetamisele või heakskiitmisele; ja (c) sobib linkiva poole saidi konteksti.

  Võime kaaluda ja oma äranägemisel heaks kiita muud linkimistaotlused järgmist tüüpi organisatsioonidelt:

  üldtuntud tarbija- ja/või äriteabe allikad, nagu Ameerika kaubanduskojad

  Autoliit, AARP ja tarbijate liit;

  dot.com kogukonna saidid; ühendused või muud heategevusorganisatsioonid esindavad rühmad, sealhulgas heategevuseks mõeldud saidid,

  Siduskataloogide levitajad; Interneti-portaalid; raamatupidamis-,

  õigus- ja konsultatsioonibürood, mille peamisteks klientideks on ettevõtted; ja

  õppeasutused ja ametiühingud.

  Me heakskiidu lingipäringud nendelt organisatsioonidelt, kui me otsustame, et: (a) link ei kajastu negatiivselt meie ega meie akrediteeritud ettevõtete suhtes (näiteks ei ole lubatud linkida kahtlast tüüpi äritegevust esindavatele organisatsioonidele, nagu näiteks kodutöövõimalusi pakkuvatele organisatsioonidele); (b) organisatsioonil pole meiega rahulolematut ajalugu; (c) meile tulenev kasu hüperlingiga seotud nähtavusest ületab Hinge Harmoonia MTÜ puudumise ning (d) kui link on üldise ressursiinfo kontekstis või on muul viisil kooskõlas uudiskirja või sarnase toote toimetamisega, mis toetab organisatsiooni missiooni. Need organisatsioonid võivad linkida meie avalehele, väljaannetele või muule veebisaidi teabele, kuni link: (a) ei ole mingil viisil eksitav; (b) ei viita valesti lingipoolsele sponsorlusele, heakskiidule ega heakskiidule lingipoolse toote või teenuse suhtes; ja (c) sobib lingipoolse veebisaidi sisu konteksti.

  Kui teie organisatsioon kuulub eespool punktis 2 loetletud organisatsioonide hulka ja soovite linkida meie veebisaidile, peate meid sellest teavitama, saates e-kirja aadressile info@hingeharmoonia.eu.

  Palun sisaldage oma nime, organisatsiooni nime, kontaktandmeid (nagu telefoninumber ja/või e-posti aadress) ning teie veebisaidi URL-i, loetelu URL-idest, millelt kavatsete meie veebisaidile linkida, ja loetelu URL-idest meie saidil, millele soovite linkida. Lubage 2-3 nädalat vastuse saamiseks.

  Heakskiidetud organisatsioonid võivad hüperlingiga linkida meie veebisaidile järgmiselt:

  Kasutades meie ärinime;

  Kasutades ühtset veebiaadressi, millega tehakse link;

  Kasutades mis tahes muud kirjeldust meie veebisaidi või materjali kohta, millega tehakse link, mis on kooskõlas lingipoolse veebisaidi sisu konteksti ja formaadiga.

  Hinge Harmoonia MTÜ logo või muu kunstiteos ei ole lubatud lingi loomisel ilma kaubamärgi litsentsilepinguta.

  Iframe'id

  Eelneva heakskiidu ja selge kirjaliku loata ei tohi luua raame meie veebilehtede ümber ega kasutada muid tehnikaid, mis muudaksid meie veebisaidi visuaalset esitlust või välimust kuidagi.

  Õiguste reserveerimine

  Jätame endale igal ajal ja oma ainuotsustusõiguses õiguse paluda teil eemaldada kõik lingid või konkreetne link meie veebisaidilt. Nõustute kõigi linkide viivitamatu eemaldamisega meie veebisaidilt sellise palve korral. Jätame endale ka õiguse igal ajal muuta neid tingimusi ja oma lingipoliitikat. Lingi meie veebisaidile jätkates nõustute nende lingitingimustega ja kohustute nende järgimisele.

  Lingid meie veebisaidilt eemaldamine

  Kui leiate mingil põhjusel meie veebisaidilt või mõnelt lingitud veebisaidilt lingi, mis teile ei meeldi, võite meiega selle kohta ühendust võtta. Kaalume lingi eemaldamise taotlusi, kuid meil pole kohustust seda teha ega teile otse vastata.

  Kuigi me püüame tagada, et sellel veebisaidil olev teave oleks õige, ei garanteeri me selle täielikkust ega täpsust; ega kohusta tagama, et veebisait jääb kättesaadavaks või et materjal veebisaidil jääb ajakohaseks.

  Sisu vastutus

  Meil ei ole vastutust ega vastutust mistahes sisu eest, mis ilmub teie veebisaidil. Nõustute meid kaitsma ja kaitsma meid kõigi nõuete eest, mis tulenevad teie veebisaidist. Mingi lingi(ta) ei tohi ilmuda teie veebisaidi ühelgi lehel ega mis tahes kontekstis, mis sisaldab sisu või materjale, mida võidakse tõlgendada kui laimavat, vulgaarset või kriminaalset või mis rikub, rikub muul viisil või pooldab kolmanda osapoole õiguste rikkumist.

  Loobumine

  Maksimaalses ulatuses, mida kohalik seadus lubab, välistame kõik esindused, garantii ja tingimused seoses meie veebisaidi ja selle veebisaidi kasutamisega (sh ilma piiranguteta mis tahes seadusest tulenevad garantiid seoses rahuldava kvaliteedi, otstarbeks sobivuse ja/või mõistliku hoolitsuse ja oskuse kasutamisega). Käesolev loobumine ei piira ega välista meie ega teie vastutust surma või isikliku vigastuse eest, mis tuleneb hooletusest; ei piira meie ega teie vastutust pettuse või petturluse esindamise eest; ei piira meie või teie vastutust mingil viisil, mis pole lubatud kohaliku seaduse kohaselt; ega välista meie või teie vastutust, mis ei pruugi olla välistatav kohaliku seaduse kohaselt.

  Nende loobumiste ja vastutuse piirangute sätted kehtivad käesoleva loobumise ja selle loobumise objekti kohta tekkinud kõigi kohustuste suhtes, sealhulgas kohustused lepingu alusel, süüteo (sh hooletus) ja õigusrikkumise alusel.

   

  Create Your Own Website With Webador